BOLUSPOR GÜNEŞİ GÖRDÜ

BOLUSPOR GÜNEŞİ GÖRDÜ

11.1.2017 19:18:06

Antalya Belek’te güneşin kendini göstermesiyle birlikte sahaya çıkan Boluspor, taktik ve saha çalışmasıyla güne başladı. Yeni transferlerinde tamamının katıldığı çalışmada teknik direktör Fuat Çapa oyun kurgusu üzerinde durdu. Sabah çalışmasını Başkan Yardımcısı Ali Aydoğanlı takip ederken takım hakkında da sık sık bilgiler aldı.

Boluspor kaldığı yerde çalışmalarına devam ediyor. Aşırı yağmur sonrası bir gün önce salonda çalışan kırmızı beyazlılar Çarşamba sabahı güneşin kendini göstermesiyle çalışmalarına devam etti.
 
Oyun kurgusu üzerine yapılan antrenmanda Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa bizzat kendisi çalışmayı yaptırdı. Yeni oyuncular ile eski oyuncuların saha içinde oyun formatında bir birlerine alışmaları konuşunda uzun bir mesai harcarken bunda da yapılan çalışmada başarılı oldu. Teknik Direktör Fuat Çapa’nın direktiflerini harfiyen yerine getiren kırmızı beyazlı oyuncular hocanın yüzünü güldürdüler.
 
Taktiksel ve oyun kurgusu üzerine yapılan çalışmayı sık sık durduran hataları ve neler yapılması gerektiğini futbolcularına aktaran Çapa, hafta sonuna kadar tüm eksiklikleri gidermek istiyor.
 
Antrenmanın sona ermesiyle birlikte yeni transferler Abdulkadir Özdemir ve Kadir Pekmezci ile saha ortasında kısa bir durum değerlendirmesi yapan teknik direktör Fuat Çapa oyuncularına bir takım direktifler verdi.
 
Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Aydoğanlı, sabah yapılan çalışmayı yakından takip etti, bilgiler aldı. Gazeteci, TV yorumcusu Tunç Kayacı’da antrenmanı takip ederek, Boluspor ve Türk futbolu hakkında Aydoğanlı ile sohbet etme imkanı buldular.

Haberin Videosu

Onay Bekleyen Yorum Sayısı 0 / Onaylanan Yorum Sayısı 0
Max 50 karakter girilebilir
0/250
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan Köroğlu Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu değildir.

TV İZLE

RADYO DİNLE

 

 

 

Powered by Taksim Bilişim