TFF 1. Lig'de 4, 5, 6, 7 ve 8. haftanın maç programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre beş haftalık müsabaka takvimi şu şekilde:
4.HAFTA
13 EYLÜL CUMA:
19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)
14 EYLÜL CUMARTESİ:
15.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)
19.00 BOLUSPOR-ALTAY (BOLU ATATÜRK)
19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
15 EYLÜL PAZAR:
16.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Ekol Göz Menemenspor-Akhisarspor (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)
16 EYLÜL PAZARTESİ:
19.00 Hatayspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)
5.HAFTA
20 EYLÜL CUMA:
19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
21 Eylül Cumartesi:
14.00 ÜMRANİYESPOR-BOLUSPOR (ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR)
16.30 Osmanlıspor-Altıordu (Osmanlı)
16.30 Altay-Keçiörengücü (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Adana Demirspor-Bursaspor (5 Ocak Fatih Terim)
22 EYLÜL PAZAR:
14.00 Giresunspor-Fatih Karagümrük (Giresun Atatürk)
16.30 Eskişehirspor-Ekol Göz Menemenspor (Yeni Eskişehir)
19.00 Akhisarspor-Hatayspor (Spor Toto Akhisar)
6.HAFTA
28 EYLÜL CUMARTESİ:
14.00 Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)
16.30 BOLUSPOR-İSTANBULSPOR (BOLU ATATÜRK)
19.00 Adanaspor-Altay (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
29 EYLÜL PAZAR:
14.00 Hatayspor-Eskişehirspor (Stat henüz açıklanmadı)
16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Ekol Göz Menemenspor-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Fatih Karagümrük-Akhisarspor (Stat henüz açıklanmadı)
30 EYLÜL PAZARTESİ:
19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
7.HAFTA
4 EKİM CUMA:
19.00 Altay-Bursaspor (Stat henüz açıklanmadı)
5 EKİM CUMARTESİ:
14.00 Giresunspor-Akhisarspor (Giresun Atatürk)
16.30 Eskişehirspor-Fatih Karagümrük (Yeni Eskişehir)
16.30 İstanbulspor-Keçiörengücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 BALIKESİRSPOR-BOLUSPOR (BALIKESİR ATATÜRK)
6 EKİM PAZAR:
14.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
16.30 Osmanlıspor-Hatayspor (Osmanlı)
19.00 Adana Demirspor-Ekol Göz Menemenspor (5 Ocak Fatih Terim)
8.HAFTA
18 EKİM CUMA:
19.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar)
19 EKİM CUMARTESİ:
14.00 Hatayspor-Adana Demirspor (Stat henüz açıklanmadı)
16.30 Bursaspor-Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stat henüz açıklanmadı)
20 EKİM PAZAR:
14.00 Keçiörengücü-Balıkesirspor (Aktepe)
16.30 BOLUSPOR-GİRESUNSPOR (BOLU ATATÜRK)
19.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)
21 EKİM PAZARTESİ:
19.00 Fatih Karagümrük-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)