BOLU

 
 

Bu bebek çok şanslı!...


   (2013-08-21)  Fatma Hatun Hastanesi’nin 500. doğumunda dünyaya gelen Ahmet Taha Bebek hayata güzel bir başlangıç yaptı. Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir ve eşi, ayrıca hastanenin isim annesi Fatma Demir’in bir cumhuriyet altını taktığı bebeğin, 18 yaşına kadar tüm hastane ihtiyaçları ve tedavileri de Fatma Hatun Hastanesi tarafından karşılanacak.

    

 

 

Fatma Hatun Hastanesi’nde 500. doğum gerçekleşti…

 

Özel Fatma Hatun hastanesinde 18 Ekim 2012 tarihinde ilk bebekler olan Fatma Hatun Kaya ve Egemen Yiğit Uy  dünyaya gelmişti, Özel Fatma Hatun Hastanesi 500. Doğumunu gerçekleştirdi ve Esma-Osman Aslan çifti Kadın Doğum Uzmanı Opr.Dr.Cengizhan Kolata tarafından Ahmet Taha bebeği kucağına aldı.

 

Sema Aslan ve Osman Aslan çiftinin ilk çocukları olan Ahmet Tâha bebek Fatma hatun Hastanesi’nde dünyaya merhaba dedi. Anne Sema Aslan Fatma Hatun Hastanesi’nde doğum yapmadan önce kendilerini böyle bir sürprizin beklediğini bilmediklerini belirterek doktorları Kolata’ya ve hastane yönetimine teşekkür etti.

 

Bebeği ziyaret eden Fatma Hatun Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir ve eşi, ayrıca hastanenin isim annesi Fatma Demir minik Ahmet Taha’ya bir cumhuriyet altını hediye etti. Ayrıca bebeğin 18 yaşına kadar tüm hastane ihtiyaçlarının ve tedavilerinin karşılanacağını belirten Demir çifti, bu bebeğin 500. Doğum olması nedeniyle kendileri için özel bir bebek olduğunu ifade etti. Cavit Demir şunları söyledi:

 

“ASKER OLACAK BU BEBEK”

“Asker bu. Allah analı babalı büyütsün. Allah tüm anne babalara böyle güzel, sağlıklı bebekler nasip etsin. Biz Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri olarak bulunduğumuz sürece 18 yaşına kadar tüm sağlık giderleri, hastanemizin tüm imkânlarından bebeğimiz ücretsiz olarak yararlanacak. Her türlü tedaviden siz de kabul buyurursanız bizim böyle bir desteğimiz olacak. Çünkü bizim için bebeğimiz çok önemli. 500. Doğum olmak çok farklı. Hastanemiz yeni açılmış olmasına rağmen birçok insanın hastanemizi tercih etmesi ve doktorlarımızın emekleri sayesinde şuanda 500. Doğum yapıldı. 3-4 ay sonra da bininci doğumumuza ulaşacağız. Fatma Hatun Hastanesi olarak biz bebeğimize güzel bir hayat diliyoruz. Anne-babaya, memlekete hayırlı bir evlat olsun. Bizi tercih ettikleri için de teşekkür ederiz. Bugün eğer Fatma Hatun’da 500. Bebek doğduysa hekim kadrosundan kaynaklanan bir şey. Ekibiniz, çalışanlarınız, doktorunuz iyiyse tercih her zaman yapılıyor. Biliyorsunuz Bolu’da birçok hastane geliyor gidiyor. Başarının arkasında yatan tek şey ekip ruhu. Bu arada tüm hekimlerime de teşekkür ediyorum”

 

“BU BEBEK, ÖZEL BİR BEBEK”

Doğumu gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Opr.Dr.Cengizhan Kolata da bebeğin normal doğum yoluyla dünyaya geldiğini belirterek “Gebelikte yaşanabilecek, doğası itibarıyla olumsuzluklar olabildiği için daha önce yaşadığımız şeylerden dolayı bu bebek bizim için biraz daha özel. Annemiz için de farklı. Doğmasıyla mutlu olduk. Aileye mutluluklar, huzurlu bir yaşam diliyoruz, Ahmet bebeğe de. Anne ve babamızı tebrik ediyoruz” dedi.

 

 Haber Yorumları:

İlk yorumu siz yapın...


Habere Yorum Ekle:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Not: Yorumlar uygun görüldüğü takdirde yayınlanmaktadır.

Köroğlu Gazetesi: Bu bebek çok şanslı!... (Bolu haber)
   Spor Haberleri:


 

 
 

Resmi İlanlar

 

 
 

 
Tüm Yazarlar
 


 
 Toplam Ziyaretçi: 3811720

 
 


Email:
koroglugazetesi (@) koroglugazetesi.com

Tel:
(0374) 217 23 53  Faks: (0374) 212 64 09  Adres: Aktaş mah. Öney sok. No: 6/4 BOLU - Türkiye

© 2006-2012. Tüm Hakları Saklıdır. Bolu Köroğlu Gazetesi www.koroglugazetesi.com
 

Tasarım: EvrenKENT Bilişim