BOLU

 
 

“İzci yararlıdır”


   (2011-03-25)  Bolu İl İzci Kurulu tarafından ‘İzci Yararlıdır’ adıyla bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte izciler hünerlerini sergiledi.

    50. Yıl İzzet Baysal İlköğretim Okulunda ‘İzci Yararlıdır’ etkinlik programı düzenlendi. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla başlayan etkinlikte daha sonra izciler ve çalışmalarını anlatan bir slayt gösterisi izletildi.

Daha sonra Mudurnu İlköğretim Okulu izcileri şiir okudu, Karaköy TOKİ İlköğretim Okulu izcileri ise Oratoryo sergiledi. İzcilik türeleri dramatizesi Semiha Şakir İlköğretim Okulu izcileri tarafından sunuldu. 50.Yıl İzzet Baysal İlköğretim Okulu izcileri kol bastı gösterisi sunarken, Koç İlköğretim Okulu izcileri marş ve şarkılarla etkinlikte yer aldı. Çobankaya Şehit M.Paçal İlköğretim Okulu izcileri ise Azeri halk oyunları sergiledi. Kültür İlköğretim Okulu izcileri izci alkışları, Canip Baysal İlköğretim Okulu izcileri damat halayı, Cumhuriyet İlköğretim Okulu izcileri Çanakkale gösterisi ile etkinlikte yer aldı.

 

Çok sayıda veli de etkinliği izlerken, İl İzci Kurulu Başkanı Ayla Şen, etkinlikte yer alan izcileri başarılarından dolayı kutladığını söyledi.       

 

 
 Haber Yorumları:

İlk yorumu siz yapın...


Habere Yorum Ekle:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Not: Yorumlar uygun görüldüğü takdirde yayınlanmaktadır.

Köroğlu Gazetesi: “İzci yararlıdır” (Bolu haber)
   Spor Haberleri:


 

 
 

Resmi İlanlar

 

 
 

 
Tüm Yazarlar
 


 
 Toplam Ziyaretçi: 3811720

 
 


Email:
koroglugazetesi (@) koroglugazetesi.com

Tel:
(0374) 217 23 53  Faks: (0374) 212 64 09  Adres: Aktaş mah. Öney sok. No: 6/4 BOLU - Türkiye

© 2006-2012. Tüm Hakları Saklıdır. Bolu Köroğlu Gazetesi www.koroglugazetesi.com
 

Tasarım: EvrenKENT Bilişim