BOLU

 
 

Savcılar Market, zincire 4. halkayı ekledi


   (2012-01-08)  Bolu’da marketler zinciri halkasına bir yenisini ekleyen Savcılar Market, 4. şubesini de görkemli bir açılışla hizmete sundu. Savcılar Market’in 5. şubesinin de yolda olduğu müjdelendi.

    Büyük ulusal marketler zincirine inat yeni şubelerini açmaya devam eden Savcılar Market, 4. şubesini de Özel Çağsu Hastanesi yanında hizmete sundu. AKP Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AKP İl Başkanı Ömer Sayın, TSO Başkanı Emin Semercioğlu’nun katıldığı açılış töreni görkemli bir şekilde gerçekleşti.

 

Açılışta konuşan AKP Milletvekili Ercoşkun, artık şehrin dört bir yanına doğru marketlerin açılmaya başladığını söyleyerek şöyle konuştu:

 

“Memleketimiz değişiyor, gelişiyor aynı şekilde Bolu’da da bunun tezahürünü görüyoruz. Eskiden şehir merkezine sıkışan yapıla şimdi şehrin dört bir yanına yaygınlaşıyor. Cumhurbaşkanımızı ağırladık birkaç gün önce. Bolumuza yakışan bu ağırlamayı sizin desteğinizle gerçekleştirdik. Cumhuriyet tarihimizde Mustafa kemal Atatürk’ten sonra Bolu’da konaklayan ilk Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ağırladık. Bunun da mutluluğunu, gururunu, onurunu hep birlikte yaşıyoruz. Ulusal markalarla mücadele ederek hepimizin gururu olan bir başarı hikâyesinin kurdelesini bugün keseceğiz. Hayırlı uğurlu olsun inşallah”

 

Belediye Başkanı Yılmaz da açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 

“Bolu’nun merkezinde değil, biraz daha kenarlarında bu tür bir mağaza açtıklarını gördüğümde şaşkınlık duydum ve bu şubenin açılışını gerçekleştirdiğim için onur duyuyorum bir Belediye Başkanı olarak. Çok Sevinçliyim. Bu bir başarı öyküsü gerçekten. Çok ciddi ulusal marketlerin yanında Bolumuzda oluşan marketler zinciri büyüyor ve Bolumuzun kenar semtleri dediğimiz yerlerde büyük hizmetler veriyor. Böyle bir başarıyı devam ettiren Savcılar Marketin sahiplerini kutluyorum. Duyduğum kadarıyla 5. şube de yoldaymış. Bu kadar insan buraya toplandığına göre demek ki bu işi başarmışlar”

 

TSO Başkanı Semercioğlu ise açılan marketin devamında alışveriş merkezi gelmesini umduğunu belirtti.

 

Savcılar Market sahibi Harun Savcı, 4. şubenin açılışından dolayı duyduğu heyecanı paylaşırken, 5. şubenin de müjdesini verdi. Savcı şöyle konuştu:

 

“Bolu’ya yapmış olduğumuz 4. şubemiz ve büyüklük olarak 2. şubemiz. Bolu’ya gerçekten hizmet etmek için biz yerel mağazacılık anlamında Bolu’da bize verilmiş bir misyon var. Bu misyonu elimizden geldiği kadarıyla Bolu’da daha ileriye götürmenin ve daha güzel mağazalar Bolu’ya katmanın inşallah ileride de bunların sayısını çoğaltmanın gururu içindeyiz. Mağazamız Bolu’da gerçekten bir yerel mağazacılıkta bir ilk. Ulusal mağaza mantığında yapılmış bir market burası. Bolu’muza hayırlı olsun. Biz Bolu’dan aldığımızı Bolu’ya veriyoruz. Her zaman Bolu için çalışıyoruz. Dost ve dürüst satıcı olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde 3 ay içerisinde bir mağazamız daha açılacak bu sayılar devam edecek. Ulusal büyük marketlerin açılması değişen dünyanın bir göstergesi. Ekonomiler, dengeler değişiyor ama biz Bolu’dan ve Bolu insanından güç alıyoruz. Bize değer verdiklerini hissediyorum. Gerçekten bu anlamda Bolu’da daha çok işler yapacağımızı düşünüyoruz. Biz önümüze bakıyoruz. Hizmetimizi kalitemizi sunmaya çalışıyoruz takdir müşterilerimizindir”

 Haber Yorumları:

İlk yorumu siz yapın...


Habere Yorum Ekle:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Not: Yorumlar uygun görüldüğü takdirde yayınlanmaktadır.

Köroğlu Gazetesi: Savcılar Market, zincire 4. halkayı ekledi (Bolu haber)
   Spor Haberleri:


 

 
 

Resmi İlanlar

 

 
 

 
Tüm Yazarlar
 


 
 Toplam Ziyaretçi: 3811720

 
 


Email:
koroglugazetesi (@) koroglugazetesi.com

Tel:
(0374) 217 23 53  Faks: (0374) 212 64 09  Adres: Aktaş mah. Öney sok. No: 6/4 BOLU - Türkiye

© 2006-2012. Tüm Hakları Saklıdır. Bolu Köroğlu Gazetesi www.koroglugazetesi.com
 

Tasarım: EvrenKENT Bilişim