(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-YASİN CELAL TORUN)-Kırtasiye ve ofis malzemeleri alanında 46 yıldır Bolu’da faaliyet gösteren Petek Kırtasiye yeni iş yerini görkemli bir törenle açtı. İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi, iş insanı Kemal Sert ve Nurten Sert’in sahibi olduğu işletme yoğun ilgi gördü.

foto galeri gif-2

Yıllardır kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile Bolululara hizmet sunan Petek Kırtasiye, yeni yerinde faaliyetlerine başladı. Açılış törenine Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Ekrem Çetinkaya, çeşitli siyasi parti temsilcileri ve birçok davetli katıldı.

“Kitap kafe konseptinde bir köşemiz var”

Yapılan açılışta kısa bir konuşma yapan Petek kırtasiye sahibi iş insanı Kemal Sert, 46 yıldır Bolu’ya hizmet verdiklerini ve yeni açtıkları farklı konseptteki kitap kırtasiye Kafe’nin açılışına katılan herkese teşekkür ederek; “Bugün bizim için Petek Kırtasiye ailesi olarak çok özel bir gün. 46 yıldır Bolu halkıyla beraber uzun bir ticari hayatımız oldu. Bundan sonrada bu yeni mağazamızda da bu hizmetimizi taçlandırmak istedik. Bolu halkımız en güzel hizmet alabilecekleri, en güzel hizmeti görebilecekleri bir kitap kırtasiye kafe hizmetini vereceğimiz yeni mağazamıza bekliyoruz. Halkımıza şimdiye kadar ki bütün destekleri için mutluluklarımızı ve teşekkürlerimizi iletiyorum. Şubemizde kitap kafe konseptinde bir köşemiz var. Onun dışında bütün kırtasiye çeşitlerini görebileceğimiz, oyuncak, kopyalama her türlü ürüne rahatça erişilebilecek bir hizmet sunacağız.” dedi.

“Çok uzun yıllardır Bolumuzun bir markası”

Sert’in ardından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir söz aldı. Özdemir, yeni işletmenin Bolu ve Sert ailesine hayırlı olmasını dileyerek; “Çok uzun yıllardır Bolumuzun bir markası. Fakat çok geç kaldık. Büyümekte, bu şubeyi açmakta. Çünkü bir marka. Hem kırtasiye hem de Sert ailesi anlamında bir markalar. Biz Bolu’nun böyle büyümesine, güçlenmesine bir yerlere gelmesinde çok mutlu oluyoruz. Kemal ağabey ve Sert ailesine hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

“Kemal beyin sevenleri çok fazla. Bolu’da bilenen bir isim”

Açılış töreninde son olarak Bolu Valisi Erkan Kılıç söz aldı. Kılıç, yoğun bir katılımın olduğunu ifade ederek; “Bugün Petek Kırtasiyenin çok güzel bir işletmesinin açılışında bir arada bulunuyoruz. Yoğun bir katılım var. Demek ki Kemal beyin sevenleri çok fazla. Bolu’da bilenen bir isim, bilenen bir marka kendisine teşekkür ediyorum. Bol hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Açılış töreni, Bolu İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın dua etmesi ve protokol üyelerinin kurdele kesimiyle sona erdi. Petek Kırtasiye, yeni konsepti ve hizmet anlayışıyla Bolu halkına en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecek.

Muhabir: BURHAN YEŞİLTAŞ