asriad

(HABER: SERVET GÖKÇEK) - Asrın İşadamları Derneği Bolu şubesi, Bolunun 100 yıllık kalkınma planı çerçevesinde hazırladıkları “Bolu Yüzyılı” projesini anlatarak hayata geçirmek için ziyaretler gerçekleştirdi.

“Bolu Yüzyılı” Proje kapsamında Orman Bölge Müdürü Sayın Mahmut Şentürk ve Tarım Orman İl Müdürü Zekeriya Ar’ı ziyaret eden ARİAD Bolu yönetim kurulu üyeleri, yeni organize sanayi için ön gördükleri mevkiinin konumu hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette konuşan ASRİAD Bolu İl Başkanı Kadir Biçer, Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesi için her şehrin kendi Yüzyılı projeleriyle destek vermesi gerektiği kanaatinde olduklarını aktararak, “Ülke olarak belirlenen Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesi için her şehrin kendi Yüzyılı projeleriyle destek vermesi gerektiği kanaatindeyiz, bu kapsamda ilimizin idareci, yönetici, vekil ve bürokratlarını tek tek ziyaret edip olgunlaştırarak bir an önce harekete geçilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız hem ilimize hem gelecek kuşaklara ekonomisi güçlü daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak. Bu kapsamda İlimizin tek aktif işadamları derneği olarak sorumluluk üstleniyoruz. Gelecekte istifade edenler “bu işe öncü olanlardan Allah razı olsun” deseler bizlere yeter” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden Orman Bölge Müdürü Sayın Mahmut Şentürk ve Orman İl Müdürü Zekeriya Ar, her zaman destekçileri olacaklarını, bürokrasi olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirttiler.