(HABER: ASLI AKIŞ)- Bolu Valisi Erkan Kılıç, Ak Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'a ziyarette bulundu. Ziyarette enerji ve tabii kaynaklar konuları ele alındı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Ak Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'ı ziyaret etti. Yapılan bu önemli ziyarette enerji yatırımları ve altyapı çalışmaları görüşüldü.

“VERİMLİ BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ak Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, enerji ve ulaştırma alanlarında Bolu’ya kazandırılan projeler ve hizmetlerle hemşehrilerin gönlünü kazandıklarını vurgulayarak “Bolu Valimiz Sn. Erkan Kılıç ve İl Başkanımız Sn. Suat Güner ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Alparslan Bayraktar'ı ziyaret ettik. Bolumuzda yapılan ve planlanan enerji yatırımları, ilçelerimiz ve köylerimizin enerji hatlarının yenilenmesi, bakım/onarım çalışmalarıyla ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖNLÜNE GİRDİK”

Bugüne kadar kazandırdığımız eserler ve hizmetler sayesinde hemşehrilerimizin takdirini kazandık ve dualarını aldık. İnşallah bu başarıyı sürdürerek, eser siyasetimize devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

GÜNER, BAKAN BAYRAKTAR’A TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner de benzer şekilde ziyaretin enerji yatırımları, enerji hatlarının yenilenmesi ve bakım/onarım çalışmaları gibi konularda verimli bir toplantıya vesile olduğunu ifade etti. Sayın Bakan Bayraktar'a gösterdiği ilgiden ötürü teşekkürlerini iletti.