Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Liselere Geçiş Sınavında (LGS) 500 tam puan alarak birinci olan öğrencilerle bir araya geldi. Özlü, Türkiye genelinde tam puan alan 562 öğrencinin arasına giren Düzce’nin gururlarını tablet ile ödüllendirdi.

İHA

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 4 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilen LGS sınavında 500 tam puan alarak birinci olan öğrencileri bir araya geldi. Ziyarette, Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, okul müdürleri, LGS Düzce’ye büyük bir gurur yaşatan Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zehra Kılıç, Bilgi Ortaokulu öğrencisi Zeynep Başçınar, İbrahim Hoşver Ortaokulu öğrencisi Hasret Çetinkaya ve TED Düzce Koleji Ortaokulu öğrencisi Uygar Öztürk ve aileleri hazır bulundu.

Tamer Kırbaç, Düzce’de LGS süreci ve elde edilen başarıya dair bilgilendirmede bulunurken, Faruk Özlü’ye kendilerine verdikleri desteklerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Başarılarından ötürü öğrencileri, yetiştiren ailelerini ve öğretmenlerini tebrik eden Başkan Faruk Özlü, hiçbir şeyin başarının verdiği mutluluğu veremeyeceğini ifade ederek, üniversite yıllarına dair kısa anekdotları öğrencilerle paylaşarak tavsiyelerde bulundu.

Ziyaret, Başkan Özlü’nün öğrencilere hediyeleri olan tabletleri takdimi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.