Çavuşlar Home, Siemens mağazası Büyükcami Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi’nde hizmete başladı. Görkemli bir açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açan mağazanın açılışına Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Siemens yetkilileri ve birçok seçkin davetli katıldı.

Kurdele kesimi ile başlayan tören, katılımcıların yoğun ilgisi ile devam etti. Açılışta yapılan konuşmaların ardından mağaza ziyaretçilere açıldı. Yeni Öztürk kalıp Mehmet Öztürk ve Öztürkler Saraciye Mehmet Öztürk ortaklığında açılan bu yeni Siemens mağazası, bölgedeki müşterilere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.

Çavuşlar Home, Siemens mağazası sahiplerinden Mehmet Öztürk açılışla ilgili şunlar söyledi; “Beyaz eşya sektöründe önde gelen Siemens’i Bolu’ya kazandırmaktan gurur duyuyorum. Bu mutluluğumuza ortak olan değerli iş ortağımız Siemens markası ve yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Çavuşlar Home Siemens, yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Beyaz eşya, küçük ev aletleri ve ileri teknoloji ürünleri ile donatılan mağaza, ziyaretçilerine modern bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor. Dünyanın en çok tercih edilen markalarının başında gelen Siemens teknolojisi ile üretilen, yüzlerce çeşit beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aletini tek bir mağazada bulmak mümkün olacak. Buzdolabı, çamaşır makinesi, su ısıtıcı, vantilatör, kahve makinası gibi pek çok ürünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

I M G 2114

Muhabir: SELDA SELİN ÖZBAY