(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Başkanı İlhan Erdem, Bolu’yu ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Cemalettin Metin, Bolu TÜFAD Başkan Vekili Ali Beykoz, İl Hakem Kurulu Başkanı Arif Ergün, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Şube Başkanı Batuhan Topçu, İl Hakem Kurulu Üyeleri, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve Klasman Hakemler de hazır bulundu.

Genel Başkan Erdem, Bolu'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, 1982-1985 yılları arasında profesyonel futbol kariyerine Bolu’da başladığını ve bu dönemin futbolculuk kariyerinde önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.

Toplantıda konuşan TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Şube Başkanı Batuhan Topçu, Genel Başkan Erdem'e nazik ziyareti için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret kapsamında, hakemler ve gözlemcilerle çeşitli konularda istişarelerde bulunuldu. Ayrıca, yerel futbolun gelişimi ve hakemlik standartlarının yükseltilmesi için yapılabilecek işbirlikleri de ele alındı.

Genel Başkan Erdem, Bolu’nun futbol ve hakemlik açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, bu potansiyelin daha da geliştirilmesi için dernek olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ