MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından büyük ilgi gören ve 6 sezondur ekranlarda olan yarışma programı MasterChef Türkiye'de geri sayım başladı.

Yarışmanın yayınlanan yeni sezon fragmanında, Türkiye'den ve dünyadan MasterChef'e katılan yeni yarışmacıların kendilerini tanıtması dikkat çekti.

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Bolulu ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye, Survivor All Star finalinin ardından yeni sezonu ile ekranlara gelecek. Birbirinden farklı yarışmacılar, bu sezon da MasterChef 2024 şampiyonu olmak için şeflerin önünde tüm hünerleri sergileyecek. Peki, MasterChef ne zaman başlayacak 2024? MasterChef Türkiye yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte, ilk bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

İzleyenler tarafından beğeniyle takip edilen MasterChef yeni sezon tanıtım fragmanı ekranlara geldi. TV8'de yayınlanmaya başladığı günden itibaren ilgi gören MasterChef yeni sezonu, ilk bölüm fragmanıyla merak konusu oldu. Survivor All Star'da büyük finalin ardından başlayacak olan MasterChef Türkiye'de bu sezon birbirinden farklı yarışmacılar önlük için savaşacak. MasterChef 2024 Türkiye yaz aylarında sevenleriyle buluşacak. Geçtiğimiz yıl 14 Haziran tarihinde yeni sezona başlayan MasterChef Türkiye'nin bu yıl da haziranın ikinci haftasında başlaması bekleniyor. İşte, MasterChef 2024 yeni sezon fragmanı ve ayrıntılı bilgiler.

MasterChef Türkiye 2024 yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Geçtiğimiz sene MasterChef 14 Haziran tarihinde başladı. Survivor All Star finalinde sonra MasterChef Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

All Star konsepti ile geçen yıl yayınlanan MasterChef Türkiye'de Tahsin ve Esra finale çıkmıştı. Heyecan dolu gecede Esra Masterchef All Star 2023 şampiyonu olarak kupayı kaldırmıştı.

Muhabir: HURİ AFACAN