(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Trendyol 1.Lig de ligin ilk yarısında kadro derinliği sıkıntısı yaşayan Boluspor ligin ikinci yarısı için adımlarını sağlam atıyor. Kadroya katılan, yeni transferlerle forma savaşı kızışırken oyuncular forma giyebilmek için birbirleriyle yarışıyor.

Ligin ikinci yarısına Antalya’da hazırlanan Boluspor’da forma rekabeti de dikkatlerden kaçmıyor. Yeni transferlerin katılımı ile kadro derinliği ve kalitesi de yükselen Boluspor’da, rekabet giderek artacağa benziyor.

Ligin ilk devresinde Oko ve Landel’den istediği performansı veremeyen Bolıspor’da oyuncular ikinci yarıda düşünülmeyip yolların ayrılması sonrası transferler arka arkaya gelince ligin ikinci yarısı içinde kadro derinliği oluşması dikkatlerden kaçmadı.

Vüsal Isgenderli ile 1.5 yıllık, Makedonya oyuncu Daniel Avramovski ile 1,5 yıllık, Tunahan Çiçek ile 1,5 yıllık, Anıl Koç’a 1.5 yıllık Boluspor anlaşırken bu anlaşmaları ardından kadro derinliği ve kadro kalitesi ile Belek kampında forma yarışı başladı.

Ligin ilk yarısındaki sıkıntıları çekmeyecek olan Boluspor’daki forma yarışına en çok teknik direktör Yalçın Koşukavak seviniyor. Tüm oyuncuları ile yakından ilgilenen Koşukavak antrenman programı ile oyuncuların pestilini çıkarıyor.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ