(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Trendyol 1.Lig de ikinci yarıya Antalya’da hazırlanan Boluspor. ikinci yarının ilk maçı olan Adanaspor karşılaşması hazırlıklarını sürdürüyor. Boluspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak yönetiminde yapılan çalışma 1 saat 20 dakika sürdü.

Boluspor, Adanaspor maçına Antalya’da hazırlanıyor. Maç haftasına girilen haftada tüm konsantrasyon Adana'ya çevrildi. Ligin ikinci yarısının ilk maçı için deplasmana gidecek olan temsilcimiz zorlu maçta hata yapmak istemiyor.

Antalya’da verimli bir kamp dönemi geçirdikten sonra tempoyu düşüren kırmızı beyazlılar gözünü Adana’ya çevirdi. Kırmızı beyazlılar günde tek antrenmanla hazırlıklarına devam ediyor. Sabah Saat 11:00’de aşırı yağmura rağmen çalışmasını yapan temsilcimiz hava şartlarına aldırış etmedi. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak’ın talimatlarını harfiyen uygulayan kırmızı beyazlı oyuncuların maç havasına girdikleri gözlendi.

Adanaspor karşılaşması için Perşembe gününe kadar Antalya’da çalışmalarına devam edecek olan temsilcimiz Perşembe günü akşam saatlerinde Adana’ya hareket edecek.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ