(ÖZEL HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Boluspor’un devre arasında Bosna Hersek’in FK SArajevo akımından kadrosuna kattığı ve 1,5 yıllık sözleşme imzaladığı Daniel Avramovski, Antalya kampında özel açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde daha önce Kayserispor formasını terleten Daniel, kırmızı beyazlıların teknik direktörü Yalçın Koşukavak’ın eski öğrencisi.Türkiye’de ikinci serüvenini yaşamaya hazırlanan Daniel; “Süper lig için en az play-off’lara kalacağımızı düşünüyorum”dedi.

“Hocayı yakından tanıyorum”

Sahada elinden gelen bütün gayreti göstereceğine vurgu yapan Makedon oyuncu; “Buraya geldiğim için çok mutluyum. Benden beklentiler büyük bildiğim için, ben sahada kendime göstermek istiyorum. Hocayı da yakından tanıyorum. Her maçta elinden gelen her şey yapacağım. Hep beraber bizim amaçlarımzı yerine getirmeye için çalışacağız” şeklinde konuştu.

“Süper lig için en az play-off’lara kalacağımızı düşünüyorum”

Daniel Avramovski, süper lig için hedeflerinin en az play-ff olduğuna dikkat çekerek; “Ben çok mutluyum. Burada heyecan var. Antrenmanlarda çok çalışıyoruz. Kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Ben düşünüyorum, maçlar başladıktan sonra fizik kalitemiz daha üst sıralara çıkmış olacak. Süper lig için en az play-off’lara kalacağımızı düşünüyorum” dedi.  

“Taraftarlarımızla buluşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum”

Kırmızı beyazlı taraftarlara mesaj gönderen 28 yaşındaki oyuncu; “Taraftarlarımızla buluşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Onlardan da destek bekliyorum. Biz sahada en yüksek performansımızı vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ