(Haber: Huri Afacan) - CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz ve eşi Esra Karagöz’ün ilk çocukları Nil Ada, Dünya’ya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin en genç il başkanı olan CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, baba oldu. 2020 yılında Esra Karagöz ile evlenerek mutlu bir hayata yelken açan Karagöz çifti, mutluluklarını kamuoyu ile paylaştı. Karagöz çifti, yeni doğan kızlarına Nil Ada ismini verdi.

CHP Bolu İl Başkanı Karagöz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Allah’a çok şükür evladımız Nil Ada sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Annesi’nin de herkese çok çok selamları var. İkisinin de sağlık durumları çok iyi. Çok sayıda telefon ve mesaj aldık dönemediklerimiz lütfen bizlere kırılmasın. Herkese çok teşekkür ediyoruz. Bir parantez çok kıymetli Ömür Hocamıza açmak istiyorum. Süreç boyunca bizleri hep moralli tutarak mükemmel bir doğum süreci yaşattı. Böyle iyi insanlar hep var olsunlar. Her şey için çok teşekkürler” dedi.

 Köroğlu Haber Ailesi olarak Karagöz ailesini tebrik ediyor, Dünya’ya gözlerini açan Nil Ada için sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat temenni ediyoruz.

Muhabir: Huri Afacan