AK Parti Bolu 1’nci Sıra Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek, “Çalmadık kapı, sıkılmadık el, girilmemiş gönül bırakmayacağız ve İnşallah Bolu'da 3-0 yapacağız. AK Parti bayrağını Bolu'da daha güçlü dalgalandıracağız” dedi.

Basın Bülteni

AK Parti milletvekili aday listelerinin 9 Nisan'da açıklanmasının ardından 14 Mayıs 'ta gerçekleşecek tarihi seçimler öncesi AK Parti 1'nci sıra milletvekili adayı Yüksel Coşkunyürek yoğun seçim mesaisine başladı.

Coşkunyürek, AK Parti Bolu Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından hazırlanan günlük çalışma programıyla, Bolu Merkez ve ilçelerde sabah saatlerinde başlayan seçmen ziyaretleriyle vatandaşla buluşmaya devam ediyor.

Coşkunyürek, program dışında arta kalan zamanında ise vatandaşın yoğun olduğu işyerlerini ve kamu kurumlarını ziyaret ederek, AK Parti'nin Türkiye'nin Yeni Yüzyıl vizyonunu vatandaşlara tek tek anlatıyor. AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yapılan saha çalışmalarına da katılan Coşkunyürek, ilk defa oy kullanacak gençlerle buluşarak onların beklentilerini ve şikâyetlerini dinliyor.

Yüksel Coşkunyürek gençlik kolları teşkilatı ile 18 yaşına giren gençlerin doğum günlerini evlerine giderek kutluyor. AK Parti'nin işyeri ziyaretleri dışında Coşkunyürek ev ziyaretleri ile de vatandaşla kucaklaşmaya devam ediyor.

“BOLU'DA 3-0 YAPACAĞIZ”

Coşkunyürek yoğun seçim mesaisi ile ilgili konuşarak, "Başlangıç felsefesini, yükselişini ve her gün yenilenen enerjisi ve artan vatandaşımızın teveccühü ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti bayrağı ülkemizde çok şükür daha güçlü bir şekilde dalgalanmaktadır. Gücünü samimiyetten alan partimiz Türkiye tarihinde görülmemiş bir örnekle 21 yıllık siyasi tarihinde dimdik ayakta durmaktadır. Genel Başkanımız gece gündüz demeden hatta bu çalışma temposu sebebiyle rahatsızlanacak ölçüde gayret gösterirken bizim yerimizde durmamız, rahat koltuklarda oturmamız mümkün mü? Daha çok çalışacağız, durmayacağız, Bolu'da daha çok vatandaşımıza ulaşacağız, kucaklayacağız, çalmadık kapı, sıkılmadık el, girilmemiş gönül bırakmayacağız ve İnşallah Bolu'da 3-0 yapacağız. AK Parti bayrağını Bolu'da daha güçlü dalgalandıracağız. Bütün derdimiz daha yaşanabilir, daha güzel bir Bolu” dedi.