(Haber: Huri Afacan)- Bolu’da, 35 yıldır hizmet veren Fay Yamaner Mücevher, personellerini bu sene de yalnız bırakmadı. Uzun yıllardır şirkette görev alan personellere hediyeler verildi.

Bolu’da uzun yıllardır hizmet veren Fay Yamaner Mücevher, 35 yılı geride bıraktı. Fay Yamaner yönetim kurulu, 35’inci yılın mutluluğunu, şirketin personelleriyle paylaştı. Firmaya uzun süredir hizmet veren personellere hediye takdim edildi.

Fay Yamaner Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, uzun yıllardır kendilerine destek personellerine teşekkür etti.

Kutlama organizasyonundan kareler paylaşan Yamaner, “35. yılımızda ‘Fay Yamaner de Yılın Işıltıları’ başarımızın sırrı gerçekten aile olabilmek. Ailemiz içinde 25’inci yılını, 20’nci yılını, 15’inci yılını, 10’uncu yılını, 5’inci yılını tamamlayan  ‘tam 16’ arkadaşımıza, gönüldaşımıza ödüllerini takdim edebilmenin mutluluğu fotoğraflara sığmıyor. Hayat yolculuğunda iyi ki yollarımız sizler ile kesişti ve devam ediyor. İyi günde ve zor günde birbirimize sarılmaya devam edeceğiz. Yeni nesillere ilham vermek, onlara güçlü bir miras bırakmak ve sektördeki öncülüğümüzü sürdürmek için kararlılık ve samimiyetle ilerleyeceğiz. 35. yılımızda bu özel gün vesilesiyle, her birinize teşekkürlerimi sunuyoruz. Birlikte başardıklarımız ve gelecekte başaracaklarımız için sizlere minnettarız. Nice başarı dolu, birlik ve beraberlik içinde geçecek yıllar diliyoruz. İyi ki siz kıymetli Fay Yamaner Ailemiz” dedi.

Fay Yamaner Kutlamayemek (9)Fay Yamaner Kutlamayemek (10)Fay Yamaner Kutlamayemek (8)Fay Yamaner Kutlamayemek (7)Fay Yamaner Kutlamayemek (6)Fay Yamaner Kutlamayemek (5)Fay Yamaner Kutlamayemek (4)Fay Yamaner Kutlamayemek (3)Fay Yamaner Kutlamayemek (2)Fay Yamaner Kutlamayemek (1)

Muhabir: HURİ AFACAN