reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

15 Temmuz’da şehitlikte tören düzenlendi

15 Temmuz’da şehitlikte tören düzenlendi
15 Temmuz 2018 - 13:39

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Bolu’da şehitlikte tören düzenlendi. Protokol üyeleri ve vatandaşlar, 15 Temmuz şehidi polis memuru Ozan Özen ile şehitlikte bulunan diğer polis ve asker şehitlerinin kabirlerine karanfil bırakarak dua etti.

Sağlık Mahallesi’nde bulunan Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Bolu Müftülüğü bünyesinde görevli imamların Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Bolu Müftüsü Orhan Genç tarafından dua edildi.

Daha sonra protokol üyeleri ve vatandaşlar, 15 Temmuz şehidi polis memuru Ozan Özen ile şehitlikte bulunan diğer polis ve asker şehitlerinin kabirlerine karanfil bırakarak dua etti.

Törene, Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu 2. Komando Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, 15 Temmuz’da İstanbul’da şehit olan polis memuru Ozan Özen’in babası Metin ve annesi Emine Özel, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kep Adresi [email protected]