reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

4 HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

4 HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU
05 Haziran 2020 - 10:05

Türkiye Futbol Federasyonu, korona virüs tedbirleri kapsamında ertelenen TFF 1. Lig’de 29, 30, 31 ve 32. hafta karşılaşmalarının programını açıkladı. 1. Lig, 19. Haziran Cuma günü oynanacak Giresunspor – Adanaspor ve İstanbulspor – Hatayspor maçları ile başlayacak.

Korona virüs tedbirleri kapsamında ertelenen TFF 1. Lig karşılaşmalarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden duyurulan programa göre, 29. hafta; 19 Haziran Cuma günü Giresunspor – Adanaspor ve İstanbulspor – Hatayspor müsabakalarıyla başlayacak. Federasyon ayrıca 30, 31 ve 32. hafta maçlarının planlamasını da ilan etti.

TFF 1. Lig’de 29, 30, 31 ve 32. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

29.HAFTA

19 HAZİRAN CUMA

20.00 Giresunspor – Adanaspor

20.00 İstanbulspor – Hatayspor

20 HAZİRAN CUMARTESİ

17.30 Keçiörengücü – Bursaspor

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Eskişehirspor

20.00 Balıkesirspor – Menemenspor

21 HAZİRAN PAZAR

17.30 Ümraniyespor – Fatih Karagümrük

20.00 BOLUSPOR – ALTINORDU

20.00 Altay – Akhisarspor

22 HAZİRAN PAZARTESİ

20.00 Adana Demirspor – Osmanlıspor FK

30.HAFTA

26 HAZİRAN CUMA

20.00 Bursaspor – Adanaspor

20.00 Altınordu – Keçiörengücü

27 HAZİRAN CUMARTESİ

17.30 Eskişehirspor – Altay

17.30 Osmanlıspor FK – Büyükşehir Belediye Erzurumspor

20.00 MENEMENSPOR – BOLUSPOR

20.00 Adana Demirspor – Giresunspor

28 HAZİRAN PAZAR

17.30 Hatayspor – Balıkesirspor

20.00 Fatih Karagümrük – İstanbulspor

20.00 Akhisarspor – Ümraniyespor

31.Hafta

30 Haziran Salı

17.30 Keçiörengücü – Menemenspor

20.00 Adanaspor – Altınordu

20.00 Giresunspor – Bursaspor

1 Temmuz Çarşamba

17.30 Boluspor – Hatayspor

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Adana Demirspor

20.00 Altay – Osmanlıspor FK

2 Temmuz Perşembe

17.30 Ümraniyespor – Eskişehirspor

20.00 İstanbulspor – Akhisarspor20.00 Balıkesirspor – Fatih Karagümrük

32.HAFTA

4 TEMMUZ CUMARTESİ

20.00 MENEMENSPOR – ADANASPOR

20.00 Bursaspor – Altınordu

5 TEMMUZ PAZAR

17.30 Hatayspor – Keçiörengücü

17.30 Giresunspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor

20.00 Adana Demirspor – Altay

20.00 Osmanlıspor FK – Ümraniyespor

6 TEMMUZ PAZARTESİ

17.30 FATİH KARAGÜMRÜK – BOLUSPOR

20.00 Eskişehirspor – İstanbulspor

20.00 Akhisarspor – Balıkesirspor

 

Kep Adresi [email protected]