reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

8 HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

8 HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU
29 Temmuz 2022 - 13:37

Spor Toto 1. Lig’de 1 – 8. hafta müsabakalarına ilişkin program belirlendi. 2022-2023 sezonu 12 Ağustos Cuma günü oynanacak Altay-Yılport Samsunspor maçı ile açılacak. Boluspor ligin ilk maçında deplasmanda Manisa FK’ya konuk olacak. Mücadele 13 Ağustos Cumartesi günü saat: 17.00’da Mümin Özkasap Stadyumunda oynanacak.

Kırmızı beyazlılar ligin 3.haftasında ise 19 Ağustos Cuma günü Gençlerbirliği’ni konuk edecek. Karşılaşma saat 21.00’da oynanacak. Boluspor ligin 3.haftasında ise yine kendi sahasında Altınordu ile karşılaşacak. Mücadele 27 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te Bolu Atatürk Stadyumunda oynanacak.

TFF’nin açıkladığı programa göre ilk 8 haftanın programı ise şöyle:

  1. HAFTA

12 AĞUSTOS CUMA:

21.00 AltayYılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli)

13 AĞUSTOS CUMARTESİ:

17.00 MANİSA FK-BOLUSPOR (MÜMİN ÖZKASAP)

19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi)

21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman)

21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp)

14 AĞUSTOS PAZAR:

17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)

15 AĞUSTOS PAZARTESİ:

21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)

21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)

  1. HAFTA

19 AĞUSTOS CUMA:

21.00 BOLUSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ (BOLU ATATÜRK)

20 AĞUSTOS CUMARTESİ:

17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı)

19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

21 AĞUSTOS PAZAR:

17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe)

17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı)

19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya)

21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel)

22 AĞUSTOS PAZARTESİ:

21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

  1. HAFTA

26 AĞUSTOS CUMA:

21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp)

27 AĞUSTOS CUMARTESİ:

17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap)

19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 BOLUSPOR-ALTINORDU (BOLU ATATÜRK)

28 AĞUSTOS PAZAR:

17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı)

19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)

21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)

29 AĞUSTOS PAZARTESİ:

21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı)

  1. HAFTA

2 EYLÜL CUMA:

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)

3 EYLÜL CUMARTESİ:

16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı)

16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

4 EYLÜL PAZAR:

16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)

20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)

5 EYLÜL PAZARTESİ:

20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)

  1. HAFTA

9 EYLÜL CUMA:

20.00 BOLUSPOR-GÖZTEPE (BOLU ATATÜRK)

10 EYLÜL CUMARTESİ:

16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı)

11 EYLÜL PAZAR:

16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap)

16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi)

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli)

12 EYLÜL PAZARTESİ:

20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

  1. HAFTA

16 EYLÜL CUMA:

20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)

17 EYLÜL CUMARTESİ:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp)

19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)

18 EYLÜL PAZAR:

13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı)

16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı)

16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)

  1. Hafta

1 EKİM CUMARTESİ:

13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)

16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)

19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)

2 EKİM PAZAR:

13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

3 EKİM PAZARTESİ:

20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

  1. HAFTA

7 EKİM CUMA:

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)

8 EKİM CUMARTESİ:

13.30 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-BOLUSPOR (AKTEPE)

13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)

16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

9 EKİM PAZAR:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)

16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya)

19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)

10 EKİM PAZARTESİ:

20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

Kep Adresi [email protected]