reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

AK PARTİ’DE KONGRELER DEVAM EDİYOR

AK PARTİ’DE KONGRELER DEVAM EDİYOR
17 Eylül 2017 - 17:03

Ak parti Bolu teşkilatında 6.Olağan İlçe Kongresi kaldığı yerden devam ediyor. Kongreler sürecinde Göynük ilçesi 17 Eylül Pazar günü yapıldı. Kongrede mevcut başkan Mehmet Demiröz güven tazeledi.

Göynük İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresine; AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Milletvekili Fehmi Küpçü, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, İlçe ve Belde Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ve de çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay Göynük İlçe Başkanlığı kongresinde parti teşkilatına bir konuşma yaptı. Doğanay konuşmasında “Bu günün bir önemi var. Bu günün önemi de şudur. Eğer bu gün burada Göynük’te kongremizi yapıyor isek ülkemizde refah içinde, kendi sınırlarımız içinde milletçe beraber yaşıyor isek bu işin demokrasinin önden gidenleri vardı. O önden gidenlerden bir tanesi de bana göre AK Parti’nin bu günlere gelmesinde de bu milletin birlik olmasında, beraber olmasında da 15 Temmuz’u yaşatmasında da ana unsur ana temel unsur Adnan Menderes’tir. Demokrasi şehididir.” dedi.

“AK PARTİ’NİN KADERİYLE TÜRKİYE’NİN KADERİ BİRLEŞMİŞTİR”

İl Başkanı Nurettin Doğanay kongreler süresinin Göynük ayağında ‘önden gidenler önemlidir, görev yapıyorsak önden gidenlerin sayesindedir’ diyerek “AK Parti bir yol hikâyesidir. AK Parti’nin kaderiyle Türkiye’nin kaderi birleşmiştir. O birleşimi sağlayan da 2001 yılında “Yeter artık söz milletindir” diyerek yola çıktığında bir avuç erdemli arkadaşıyla birlikte yola çıktığında kimse yok mu denildiğinde gerekse Bolu’da gerekse Göynük’te bu işin önden gidenleri vardı. Önden gidenler önemlidir. O önden gidenlere her zaman sevgimizi, saygımızı ve aynı zamanda muhabbetimiz göstermek zorundayız. Çünkü bugün görev yapıyorsak, bugün onların sayesindedir.” diye konuştu

“HEP BEDEL ÖDEDİK, HEP BEDEL ÖDEMEYE DE DEVAM EDİYORUZ”

İl Başkanı Doğanay, Osmanlı’dan bu yana bedel ödediklerini ve bedel ödemeye devam ettiklerini dile getirerek;“Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Zor bir bölgede yaşıyoruz. Bulunduğumuz coğrafyada yaşamamızın bedellerini de Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden bu güne kadar Osmanlı’dan bu güne kadar hep bedel ödedik, hep bedel ödemeye de devam ediyoruz. İnşallah bizlerin bu birlikteliği, yol arkadaşlığı, dava arkadaşlığı AK Parti davasına sahip çıkmamız devam ettiği sürece ve bizlerin başında da kendimizin şanslı olduğu düşünüyorum. Başımızda Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider var. Onun sayesinde siyaset yapıyoruz, onula birlikte yol alıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]