reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ALLAR’IN MUTLU GÜNÜ

ALLAR’IN MUTLU GÜNÜ
24 Eylül 2017 - 17:10

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın kızı Nur, geçtiğimiz gün düzenlenen düğün ile dünya evine girdi. Düğüne protokol tam kadro katıldı.

Haber: BMA

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile eşi Emine Allar’ın kızları Nur ve Süleyman-Nazmiye Kaya çiftinin oğulları Sedat, geçtiğimiz gün düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğüne HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, Bolu Valisi Aydın Baruş, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, şu an Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı olan Gerede eski Kaymakamı Arslan Yurt, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulları ile çok sayıda STK temsilcileri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

Nur Allar-Sedat Kaya çiftinin nikâhını Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıyarken, çiftin nikâh şahitliğini ise protokol üyeleri yaptı. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayarak düğüne katılan, arayan ve mesaj atarak kutlayan herkese teşekkür etti. Kıyılan nikâh sonrası mutlulukları gözlerinden okunan Nur-Sedat çifti gece boyunca gönüllerince eğlendiler. Genç çifte davetliler de eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular. Düğün gece geç saatlere kadar devam ederken Başkan Mustafa Allar ve eşi Emi ne Allar konuklar ile tek tek ilgilendiler.

 

Kep Adresi [email protected]