reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BAHÇELİ’DEN TANJU ÖZCAN’A TEPKİ: BU KARAR IRKÇI, AYRIMCI…

BAHÇELİ’DEN TANJU ÖZCAN’A TEPKİ: BU KARAR IRKÇI, AYRIMCI…
31 Temmuz 2021 - 14:22

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın mültecilere karşı söylemlerini de, ‘ırkçılık ve ayrımcılık’ olarak değerlendirdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın kentteki yabancı uyruklu kişilerin su faturalarına ve vergilerine 10 kat zam yapma kararıyla ilgili kendisine yöneltilen soruyu cevap verdi.

“CHP’DE ÇATLAK MATLAK YOK, ÇÜRÜMÜŞLÜK EGEMEN”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın kentteki mültecilerin su ve katı atık ücretlerine 10 katı zam yapacağı sözlerini eleştirerek;  “Bu karar sakat ve skandal bir karardır. İnsanlık değerlerine suikasttır. Ayrımcılıktır, ırkçılıktır, milletimizin alicenaplığıyla bağdaşmayan bir ilkelliktir. Ne yapacaklar, oksijenden de para mı alacaklar? CHP zihniyeti zorbadır. Türkiye’ye sığınmış insanları bu yolla dışlamaya, ötekileştirmeye, yok saymaya, eziyet etmeye, istismara ne hakları var? Parti yönetimi farklı düşünse de, bu kurnazca tertip edilmiş bir rol paylaşımıdır. Bu konuda CHP’de çatlak matlak yoktur, çürümüşlük egemendir.” İfadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]