reklam
reklam
Köroğlu Gazetesi | Bolu
reklam

BAİBÜ ‘COVID-19 CANLI YAYIN TOPLANTILARI’ BAŞLIYOR

BAİBÜ ‘COVID-19 CANLI YAYIN TOPLANTILARI’ BAŞLIYOR
Bu haber 22 Mayıs 2020 - 10:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi günlerinde, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik birikimini canlı yayınlarla bir dizi konferans, söyleşi ve toplantılarla kamuoyuna sunacak.

Bu kapsamda düzenlenen ‘COVID-19 Canlı Yayın Toplantıları’na, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğretim üyeleri, beş ayrı canlı yayında konuk olarak katılacaklar.

İlk toplantı; 21 Mayıs 2020 Perşembe akşamı saat 21:00’de gerçekleşti. Prof. Dr. Fatma Sırmatel moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda Sırmatel, “Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Görüşü ile Covid-19” sunumunu da yaptı. Diğer konuklar; Dr. Öğr. Üyesi Emine Özsarı sunumunda “Göğüs Hastalıkları Uzmanı Görüşü ile Covid-19” ve Dr. Öğr. Üyesi Kaan Çelik sunumunda “Acil Tıp Hekimliği Görüşü ile Covid-19” konularını işledi..

Toplantılar; BAİBÜ Kariyer Planlama Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin hazırladığı “Covid-19’lu Günlerde Kariyer Etkinlikleri” kapsamında; 27 Mayıs saat 20.00’de BAİBÜ Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Arzu İlçe “Başarılı Bir Kariyer Yolculuğu”, aynı gün saat 20:30’da Sağlık Bilimleri Fakültesi Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Nazmiye Yıldırım “Mindfulness”, 3 Haziran saat 20:00’de Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Hamit Coşkun’un Etkin çalışma ve Öğrenme: Mutlu Bir Yaşamın Anahtarlarına Ulaşma” sunumlarıyle devam edecek. Ayrıca 28 Mayıs saat 20:00’de İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Tabakoğlu tarafından da “Salgın ve Dini Değerler” konusunu ele alınacak.

Canlı yayınlar ilgili linklerde kaydedilerek sürekli erişime açık olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER