reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BAKIN NEREDE YAKALANDILAR?

BAKIN NEREDE YAKALANDILAR?
05 Haziran 2017 - 16:30

Düzce’de değişik tarihlerde 10 aracın çalınması olayına karışan 2 kişi polis ekipleri tarafından yakalandı. Şahıslardan birinin cezaevi firarisi olduğu tespit edildi.

Edinilen bilgilere göre, Düzce, Yalova, İstanbul illerinden 10 kadar araç ve plaka ile Kocaeli ilinden motosiklet çalınması olaylarının şüphelisi olan K. A. isimli zanlı Küçüksu Otobüs durakları mevkiinde polis ekipleri tarafından yakalandı.

Ayrıca Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin çalışmaları sonrasında elde edilen bilgilerde şahsın yakalanmadan önce çalıntı araçla yanında A. A. isimli şahsı da alarak gezinti yaptığı anlaşıldı. Çalınan araçta hırsızlık bürosu ekiplerince Aydınpınar Caddesi üzerinde görüldü.

Polisi gören ve aracı kullanan A. A. kaçmaya başladı. Uzun süren kovalamacanın ardından Aydınpınar Köyü’nde yakalanan aracı kullanan hırsızlık zanlısı A. A.’nın, K. A. ile cezaevinden arkadaşı olduğu ve cezaevi firarisi olarak 2 ayrı suçtan arandığı tespit edildi. Şahsın kullandığı araçta ve üzerine yapılan aramada hırsızlıkta kullanılan maske, 1 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait mermiler ile değişik marka ve modelde araç anahtarları ele geçirildi. Yakalanan iki şahıs Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Emniyetteki sorgularının ardından şahıslar adli makamlara sevk edilecek.

Kep Adresi [email protected]