reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

​Başkan Yılmaz hasta ziyaretlerine devam ediyor

​Başkan Yılmaz hasta ziyaretlerine devam ediyor
28 Nisan 2017 - 14:50

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 8 kişiyi evlerinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bolu’da 8 yıldır sürdürdüğü düzenli hasta ziyaretleri ile bir ilki gerçekleştiren ve tüm Türkiye’ye de örnek olan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sağlık açıdan zor günler yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Şu ana kadar Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce Perşembe günleri organize edilen program dâhilinde binlerce ziyaret gerçekleştirerek hastalara moral aşılayan, hem de ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatılmasını sağlayan Başkan Yılmaz, bazı diğer kurumların da önemli katkısı ile sürdürdüğü ziyaretlerine bu hafta 8 ailenin kapısını çalarak devam etti.

AİLELERİN İHTİYAÇLARINI TESPİT EDİLDİ
Yılmaz, gerçekleşen, hasta ve yakınlarının da büyük ilgi gösterdiği ziyaretlerde kendisine eşlik eden heyetle beraber hastalarla ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulunarak ailelerin ihtiyaçlarını dinledi.
Ziyaretlerde ayrıca, İl Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneler Birliği, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi yetkilileri ve belediye kurum doktoru tarafından hastaların şikâyetleri de dinlendi. Bunun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri de aileye maddi durumları hakkında bazı sorular yöneltip bilgiler aldılar.
Başkan Yılmaz’a ziyaretlerde Sağlık İl Müdür Yardımcısı Şerife Koçyiğit, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şevki Erkal, İdari Hizmetler Başkanı Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erem, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Ali Can Önal, belediye kurum hekimi Gülsüm Öncü ve AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ da eşlik etti.

Kep Adresi [email protected]