reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ
07 Temmuz 2017 - 17:35

8 Temmuz 2017 Cumartesi günü Seben Gölü’nde gerçekleştirilecek Ulusal Kano Yarışları için Bolu’ya gelen Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret etti. 08 Temmuz 2017 Cumartesi günü Seben Gölü’nde gerçekleştirilecek Ulusal Kano Yarışları için Bolu’ya gelen Kabakçı’ya ziyaretinde Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem de eşlik etti. Ziyarette, Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı tarafından Başkan Yılmaz’a kanoya verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da Kabakçı’ya, kano yarışları da olmak üzere tüm su sporlarının yapılacağı şekilde hayat geçirilecek olan Büyüksu Projesi ile ilgili bilgiler verdi. Projeyi oldukça beğenen ve yapılması konusunda şimdiden heyecanlandığını dile getiren Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Başkan Yılmaz’ı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

 

Kep Adresi [email protected]