reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
22 Ağustos 2018 - 11:36

Bolu Valiliği tarafından düzenlenen  Bayramlaşma programının 1. günü İl Jandarma Komutanlığı, Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği ziyaret edildi. Ardından İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Haber: Aslı Akış

İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan bayramlaşma törenine; Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Bolu İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, siyasiler, bürokratlar, sivil toplum kuruluşu temsilciler ve birçok vatandaş katıldı.

Kurban Bayramı dolayısıyla ilk olarak İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Aydın Baruş ve protokol Jandarma Teşkilatının bayramlarını kutladı.

Buradaki ziyarette tek tek askerlerle tokalaşarak bayramlarını kutlayan Vali Baruş; “Öncelikle bu mübarek Kurban Bayramının sizlere, ailenize, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ülkemiz, dört bir taraftan terörist saldırılarla ve düşman saldırılarıyla baş etmek için yıllardır mücadele veriyor. Bu mücadelede de Jandarma Teşkilatımızın kahramanlıkları her zaman milletimizin gönlünde yer etmiş durumda. Bu vesile ile hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Şerefli gazilerimize sağlıklar diliyorum. Jandarma Teşkilatımızın yanında polisimiz ve askerimiz de ülkemizin özellikle doğusunda, Suriye’de ve Irak’ta kahramanca mücadele veriyor. Biz onları milletimizin huzuru için vermiş oldukları bu kahramanlıkları, bu mücadeleyi hiçbir zaman unutmuyoruz. Bolu’da her akşam başımızı yastığa koyduğumuzda huzur ve mutlulukla uyumayı onlara borçlu olduğumuzu da biliyoruz. Bu nedenle Bolu’nun huzur ve güvenliği için vermiş olduğunuz emek, yapmış olduğunuz çalışmalar ve göstermiş olduğunuz fedakârlıklar dolayısıyla hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bazılarınız memleketlerinden uzakta gurbet elde bayramı buruk bir şekilde yaşıyorsunuz. İnşallah önümüzdeki bayramları sağlıkla, ailelerinizle birlikte geçirirsiniz. Bu bayramı güzel bir şekilde geçirmemize vesile olduğunuz için, Bolumuzun huzuru ve güvenliği için 24 saat çalıştığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı hem Jandarma Teşkilatımıza hem Bolumuza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlar getirsin, güzellikler getirsin” şeklinde konuştu.

EMNİYET AMİRLİĞİ ZİYARET EDİLDİ

Vali Aydın Baruş ve beraberindekiler daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği’ne giderek emniyet mensuplarının bayramını kutladı. İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan tarafından karşılanan protokol emniyet mensupları ile tek tek bayramlaştılar.

PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

Bolu Valisi Aydın Baruş ve beraberindeki ilimiz protokolü son olarak İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programında bir araya gelerek tek tek bayramlaştılar.

Bayramlaşma töreninde ayrıca Afrika kıtasındaki değişik ülkelerden gelip Abant İzzet Baysal Üniversitesinde okuyan öğrenciler de yer alırken onlar da gelen tüm misafirlerle bayramlaştılar.

İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde düzenlenen bayramlaşma töreni ikramların ardından sona erdi.

 

 

Kep Adresi [email protected]