reklam
reklam
Köroğlu Gazetesi | Bolu
reklam

BELDELERDE 112 İSTASYONLARI HİZMETE GİRİYOR

BELDELERDE 112 İSTASYONLARI HİZMETE GİRİYOR
Bu haber 19 Kasım 2019 - 13:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gökçesu ve Taşkesti 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları’nın açılış tarihini duyurdu.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü,  Mengen – Gökçesu’da ve Mudurnu -Taşkesti’de faaliyet gösterecek olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının 1 Aralık’tan itibaren hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü yaptıkları ortak açıklamada; “Gökçesu ve Taşkesti beldelerimize kazandırılan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları ile acil ekiplerimiz, çok iyi imkanlarla donatılmış alanlarıyla belde halkına hizmet verecek.  1 Aralık 2019 tarihinden itibaren hizmete başlayacak olan acil istasyonları gerek donanım gerekse fiziki şartlar bakımından halkımıza kaliteli acil sağlık hizmeti sunacaklardır.” dedi.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; “Geçtiğimiz ay açılan Mudurnu Devlet Hastane’mizden sonra; Gökçesu ve Taşkesti’de yenilenen lojman ve Aile Sağlığı Merkezleri’nin yanı sıra yeni Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu da hizmete açarak ilimize kazandırdığımız yatırımlarımızın devamının geleceğini ve bu vesileyle tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ettiğimizi belirtmek istiyoruz” dediler.

Mudurnu yolunda da yapımı bitmeden işi bırakan firmadan sonra tekrar yeni ihale sürecinin tamamlanarak yolun kalan kısmı ile ilgili çalışmaya başlandığını belirten AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü;  Mudurnu yolunda bulunan; toprak işleri, sanat yapısı ve asfalt işlerinin de tamamlanacağını ifade ederek;  “Hastane, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Aile Sağlık Merkezi gibi ilimize yapılan hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya, İl Başkanımız Nurettin Doğanay’a, Mudurnu İlçe Başkanımız Hüseyin Yağın’a ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER