reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BİLGİSAYARLAR 2 MART’TA DAĞITILIYOR

BİLGİSAYARLAR 2 MART’TA DAĞITILIYOR
27 Şubat 2019 - 16:22

Bolu Belediyesi tarafından ‘Eğitime %100 Destek Projesi’ kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek dizüstü bilgisayarların dağıtım töreni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımıyla 02 Mart 2019 Cumartesi günü Yeni Bolu Belediye Binası Konferans salonunda gerçekleştirilecek.

Bolu Belediyesi, ‘Eğitime %100 Destek’ projesi kapsamında belirlenen şartları taşıyan tüm öğrencilere laptop hediye ediyor. Bu yıl da bu geleneğini bozmayan Bolu Belediyesi, Bolu merkez ilçedeki lise ve dengi okullardan mezun olarak 4 yıl ve üzeri örgün eğitim üniversitelerden birine kayıt yaptıran öğrencilerin laptoplarının dağıtımını 02 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13.30’da Yeni Bolu Belediye Binası Konferans salonunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bilgisayarlarını teslim alacak olan öğrencilerimizin şu hususlara dikkat etmesi gerekiyor;

Başvuru sahibi öğrencinin bilgisayarını almaya kimlik fotokopisi ile gelmesi gerekmektedir. Öğrencinin kendisi almaya gelememesi durumunda, anne, baba veya 18 yaşından büyük kardeşin hem kendi kimlik fotokopisini hem de öğrencinin kimlik fotokopisini getirmesi şarttır.

Kep Adresi [email protected]