reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“Bolu’da yaşayan herkes hizmetin en iyisini hak ediyor”

“Bolu’da yaşayan herkes hizmetin en iyisini hak ediyor”
10 Ağustos 2017 - 15:23

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İl Başkanı Nurettin Doğanay ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer’le birlikte Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Kazgan’ı kurum binasında ziyaret etti.

Buradaki ziyarette bir açıklama yapan Ercoşkun, “Bolu’da yaşayan herkes hizmetin en iyisini hak ediyor, halkımızın ihtiyaçlarına el birliği ile cevap vermeye devam edeceğiz” dedi.

Ercoşkun’un ziyaretine, İl Genel Meclisi Merkez Üyesi Erol Özak ve Mengen Üyesi Zeki Ozulluoğlu’da eşlik etti. Buradaki ziyaretinde bazı açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, şöyle konuştu; “Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretlerimiz kapsamında, Bolu’da kısa bir süre önce göreve başlayan il müdürü Osman Kazgan’a yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, Cenab-ı Hakk’ın hep birlikte Bolu’muza ve hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımız için güzel ve bereketli işler yapmayı nasip etmesini diliyorum.

Bu manada bizler gerek milletvekillerimiz, gerekse teşkilatlarımız olarak Bolu halkının her türlü ihtiyaçlarına el birliği ile cevap vermek için hazırız. Tabiri caizse destekçiniziz. Sizlerle birlikte bu süreci olumlu şekilde sürdürmeye gayret edeceğiz. Bolu genelinde çok önemli projeler yürüyor. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün de bu manada çok ciddi katkı ve destekleri oluyor. Bu manada tüm ekibiyle birlikte sayın müdürümüze başarılar diliyorum. Bu çalışma sürecinde daha da üstün gayretler diliyorum.”

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kazgan ise, ziyaret için teşekkür etti. Kazgan, Bolu’nun turizm bölgelerinin temiz tutulması ve bu bölgelerin turizmde daha daha etkin hale getirilmesi amacıyla kurum olarak çalışmalar içerisinde olduklarını söyledi. Kazgan, “Çalışmalarımıza verdikleri destekten dolayı Sayın Milletvekilimize, İl Başkanlığımıza, İl Genel Meclisi’mize, AK Parti teşkilatlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Doğanay ise, “AK Parti Teşkilatlarımızla, Milletvekillerimizle, İl Genel Meclisi Başkanımız ve üyelerimizle, her daim yanınızdayız. Bolu’yu değiştirmek ve dönüştürmek, Bolu’yu daha iyi yerlere taşımak için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

 

Kep Adresi [email protected]