reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLULULAR ÖMÜR GEDİK KONSERİNDE BULUŞTU

BOLULULAR ÖMÜR GEDİK KONSERİNDE BULUŞTU
19 Ağustos 2017 - 12:41

“Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivali” tüm hızıyla devam ediyor. Dev festivalin ilk günü şarkıcı Ömür Gedik konseri ile tamamlandı. Anıtparkta kurulan sahnede Boluluların karşısına ünlü şarkıcı, söylediği şarkılarla alanı dolduranlara unutamayacakları bir gece yaşattı. Etkinliklerde ayrıca yerli ve yabancı gruplar da sahne performansları ile tam not aldı.

“Benden Selam Olsun Bolu Beyi’ne” dizesi ile Türk dünyasının yiğitlik ve adalet simgesi olan Köroğlu adına düzenlenen “Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivali’nin birinci gününde, Kent Meydanı’nda bir dizi etkinlik düzenlendi.

Bolu Belediyesi etkinlik sahnesinde gerçekleşen etkinliklerin sunuculuğunu ünlü komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz yaparken, etkinliklerde sahne alan Uluslararası Kafkas Halk Dansları Grubu ile Gana ekibinin “âşık atışması” alanı dolduranlara eğlenceli anlar yaşattı. Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi mehteran takımı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi kılıç-kalkan ekibi de sahne performansları ile Boluluları adeta büyüledi.

“Marka Şehir Bolu ve 5. Uluslararası Köroğlu Festivali”nin ilk gününde şarkıcı Ömür Gedik de gecenin sonunda bir konser verdi. Yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kalan ünlü sanatçı, en sevilen ve en hit şarkıları Bolulular için seslendirdi. Bolulular şarkılara eşlik ederek, doyasıya eğlendi.

Kep Adresi [email protected]