reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLU’NUN SEVİLEN İSMİ VEFAT ETTİ

BOLU’NUN SEVİLEN İSMİ VEFAT ETTİ
17 Ağustos 2021 - 11:59

Bolu’nun sanayi esnaflarından aynı zamanda Ak Parti Bolu İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Ali İmran Çatana koronavirüse yenik düşerek vefat etti.

Bolu’nun sevilen esnaflarından ve siyaset arenasından da herkesim tarafından sevilen Ak Parti Bolu İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Ali İmran Çatana yakalandığı koronavirüse yenik düşerek vefat etti.

İş ve siyaset çevresi tarafından sevilen ve sayılan Çatana’nın vefatı sebebi ile dost ve akrabaları sosyal medyadan fotoğraflarını paylaşarak üzüntülerini dile getirdiler.

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı sosyal medya hesabından  “Dava ve yol arkadaşımız, İl Yürütme Kurulu Üyemiz Ali Çatana ağabeyimizin vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ali ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve AK Parti ailemize başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet Makamı Âli Olsun” şeklinde paylaşım yapılırken bu paylaşımın altına yüzlerce başsağlığı mesajı da geldi.

Ali Çatana’nın cenazesi 18 Ağustos Çarşamba günü 11.00’da, Sağlık Mahallesindeki evinden alınarak, Küplüce camiinde cenaze namazına müteakip defnedilecek.

Köroğlu Ailesi olarak Çatana ailesine ve dostlarına başsağlığı dileriz.

Kep Adresi [email protected]