reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“BOLUSPOR BANA SAHİP ÇIKTI”

“BOLUSPOR BANA SAHİP ÇIKTI”
16 Ocak 2021 - 12:56

Antalya Belek’te ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Beypiliç Boluspor, çalışmalarını çift antrenmanla sürdürüyor. Kırmızı beyazlıların ilk yarıda göze batan, çalışkan oyuncuları arasında yer alan Tugay Kaçar özel açıklamalarda bulundu.

Haber: Burhan Yeşiltaş-Fahri Gündüz

Boluspor’un başarılı oyuncusu ikinci yarı çok farklı bir Tugay izleteceğinin sinyallerini vererek; Kötü günler geçirdim. Allah’a şükür hepsi geride kaldı. Boluspor bana sahip çıktı. Ben de kalbim ile Boluspor’a sahip çıkıyorum. Her şeyimi vermeye çalışıyorum” dedi.

“Her şey yolunda”

İlk yarıya kötü başladıklarını ancak devre sonuna doğru toparladıklarını aktaran Kaçar; “Zorlu bir ilk yarı geçti bizim için. Hem mental olarak hem de fiziksel olarak kötü başladık. Baktığımız zaman bu kadar kötü bir başlangıca rağmen ligi iyi bitirdik. Bu kötü başlangıca göre 19 puan iyi bir puan. Şimdi önümüzde bir ikinci yarı var. Reha Hoca’mız ile güzel çalışıyoruz. Her şey yolunda. İkinci yarı daha güzel bir yol bizi bekliyor. Transferlere ve takıma katılması gereken oyuncularımız da var. Eksik mevkilerimiz var. İhtiyaçlarımız var” dedi.

“İkinci yarı itibariyle daha iyi bir Tugay izleyecekler”

27 yaşındaki tecrübeli oyuncu kötü günler geçirdiğini ve Boluspor’un kendisine sahip çıktığının altını çizerek şunları dile getirdi; “Kötü günler geçirdim. Allah’a şükür hepsi geride kaldı. Boluspor bana sahip çıktı. Ben de kalbim ile Boluspor’a sahip çıkıyorum. Her şeyimi vermeye çalışıyorum. Eksiklerim var fiziksel olarak. Takımım için çok daha iyisini yapabilirdim. Ama ikinci yarı itibariyle daha iyi bir Tugay izleyecekler. Merak etmesinler. Taraftarlarımız bundan şüphe duymasın. Bu takım için her şeyimi vereceğim. Bu takım bana sahip çıktı. Vefa var bende. Bu kulübün iyi olması adına her şeyimi vereceğim” şeklinde konuştu.

 

Kep Adresi [email protected]