reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLU’YA 4 AMBULANS DAHA

BOLU’YA 4 AMBULANS DAHA
02 Mart 2021 - 13:07

Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, 4 yeni ambulansın daha ilimize teslim edildiğini duyurdu.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü gönderilen ambulanslar ile ilgili yaptıkları açıklamada; “AK Parti hükümetimizle beraber sağlık sektöründe yatırımlarımız devam ediyor. 4 yeni ambulansımız Kıbrıscık, Mengen, Gerede ve Merkez ilçelerimize teslim edilecek. İlçelerimiz acil sağlık hizmeti sunma noktasında daha çok desteğe ihtiyaç duyduklarından gerekli tüm teknik donanıma sahip ve üst özellikteki ambulanslarımız ilçelerimizde hizmet vermek üzere kazandırıldı. Dileriz ki vatandaşlarımızın ihtiyacı olmasın ancak olduğunda da en hızlı şekilde müdahale ve ulaşım için kullanılacak ambulanslarımız hayırlı olsun.” dedi.

Toplamda ilimizde yüksek donanımlı araç sayısının 50’yi geçtiğini belirten Aydın ve Küpçü “Çalışmalarımız sayesinde ilimizin acil sağlık filosu genişliyor ve yenileniyor. Donanımlı araçları ve sağlık personeli ile Bolumuzu her alanda olduğu gibi sağlık alanında da desteklemeye devam edeceğiz. Yatırımların ilimize gelmesi noktasında bizlerle beraber emek sarf eden İl Başkanımız Suat Güner’e ve İl Sağlık Müdürümüz Muhammed Emin Demirkol’a teşekkür ediyor, Bolu’muza kıymet veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

 

Kep Adresi [email protected]