reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÇALIŞMALAR TEKRAR BAŞLADI

ÇALIŞMALAR TEKRAR BAŞLADI
28 Temmuz 2017 - 15:03

Boluspor’da uzun uğraşların ardından yapımı devam eden alttan ısıtmalı, aydınlatmalı sahanın çevre düzenlemesi yapımı için çalışmalar tekrar başladı. Ekipler, Boluspor Kulübünün önüne beton attı.

Uzun vadeli projeler üreterek Boluspor’un geleceği için büyük yatırımlar yapmak isteyen Boluspor Yönetim Kurulunun uzun uğraşları sonucu çözüme kavuşturduğu sahanın yapımı tekrar start aldı. Sahanın 2 ay içince bitirilmesi planlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda kulübe kazandırılması gereken projeleri TFF başkanı Yıldırım Demirören’e sunan Başkan Necip Çarıkcı bu görüşmelerin ardından antrenman sahası için Bolu Belediye Başkanı Alalddin Yılmaz’ın da desteğini almıştı.

Boluspor tesisleri önüne yapılacak sahanın çevre düzenlemesi için ekipler, çalışmalara tekrar başladı. İlk olarak silindirle zemini düzelten çalışanlar, ardından kulübün önüne beton attı.

Boluspor tesisleri önünde yapılan saha bittikten sonra A takım antrenman sahası âdeti 2’ye çıkacak. Bolu Belediyesi’nin büyük katkılarıyla yapılan yeni antrenman sahasının çevre düzenlemesi de bittikten sonra sahanın zemin düzeltmesi ve çim döşemesi yapılacak. İş makinesiyle çalışmalara devam eden ekipler, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Kep Adresi [email protected]