reklam
reklam
Köroğlu Gazetesi | Bolu
reklam

CEM HOCANIN BÜYÜK SEVİNCİ ÇOLAKLA BİRLİKTE TARİHE GEÇTİ

CEM HOCANIN BÜYÜK SEVİNCİ ÇOLAKLA BİRLİKTE TARİHE GEÇTİ
Bu haber 13 Ekim 2019 - 15:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli sporcu İbrahim Çolak, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda halka aletinde altın madalya kazanarak cimnastikte büyükler kategorisinde dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu olurken, Boluspor kulübü doktoru Mustafa Cem Bozkurt da dünya şampiyonu sporcumuzun doktorluğunu yaparak tarihe geçti.

Altın Madalyada büyük bir katkısı olan M.Cem Bozkurt Basketbol Genç Milli Takımlar doktorluğunu da başarı ile yapıyor.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı olarak büyük projeler ile geleceğe önemli yatırımlar yapan Bolulu Suat Çelen’den sonra Dünya Şampiyonu Cimnastikçinin Bolulu doktoru Mustafa Cem Bozkurt’da şampiyonada öne çıkan isim oldu.

Milli sporcunun sağlıklı bir şekilde şampiyonaya hazırlanmasında büyük bir katkı sağlayan M.Cem Bozkurt ilimizin gururu oldu. Basketbol genç milli takımlar doktorluğunu da yapan M.Cem Bozkurt uluslararası birçok şampiyonada sporcularımızın doktorluğunu da yapmakta.

Boluspor kulüp doktorluğunu da sürdüren M.Cem Bozkurt, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı olarak büyük projeler ile geleceğe önemli yatırımlar yapan Bolulu Başkan Suat Çelen’den sonra göğsümüzü kabartan ikinci insan oldu.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER