reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

CHP KADIN KOLLARI İSMET PAŞA CADDESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

CHP KADIN KOLLARI İSMET PAŞA CADDESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
02 Ekim 2020 - 10:36

CHP Bolu İl Kadın Kolları, İsmet Paşa Caddesi’nde iş yerlerini ziyaret ederek, esnafın istek ve şikâyetlerini dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan iş yerlerini ziyaret ederek maske dağıtan CHP Kadın Kolları üyeleri, esnafın talep ve şikâyetlerini dinledi.

“ESNAFIN ÜMİTSİZ OLDUĞUNU GÖRDÜK”

Konu ile ilgili bilgi veren CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın Toker, esnafın zor durumda olduğunu ifade ederek, “Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları olarak bugün de esnaf ziyaretlerine devam ettik. Bu zor günlerde esnafın gerçekten ümitsiz olduğunu gördük. Kapanan işyeri sayısındaki artış üzücüydü.  Devlet bu konuda yapıcı çözüm önerilerinde bulunmalı ve yardımcı olmalıdır. Ne kadar daha dayanabilir esnaf? Ekonominin can damarlarına acil olarak katkı verilmelidir ki soluk alabilsinler” diye konuştu.

“PARK CEZASI NEDENİYLE MAĞDUR OLDUKLARINI SÖYLEDİLER”

Zuhal Işın Toker, esnafın park ihlali cezası kesilmesi nedeniyle mağdur olduğunu dile getirerek, “İsmet Paşa Caddesi esnafı kısa süre bile park yasağı nedeni ile çok sıkıntı yaşadıklarını bu soruna çözüm bulunmazsa kapanan işyeri sayısının artacağını söyledi. Yetkililerden bu soruna acil çözüm istediklerini belirttiler. Biz de bu konuda yetkilerden yardımcı olmalarını bekliyoruz. Ayrıca kısa sürede bile park ihlali cezası kesilmesi nedeni ile mağdur olduklarını belirttiler. Belediye hizmetlerinden yapılan çalışmalardan memnun olan esnaf bu konuda memnuniyetlerini belirtti. Bizler de mutlu olduk” ifadelerini kullandı.

Daha sonra İsmet Paşa Caddesi’nde bir esnaf, yol düzenlemesi yapılmasının ardından park ihlali cezası kesilmesi nedeniyle müşterilerinin araçlarını park edemediğini belirti.

Kep Adresi [email protected]