reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Çocuk korosu Bolu şarkılarıyla mest etti

Çocuk korosu Bolu şarkılarıyla mest etti
09 Haziran 2017 - 12:55

Bolu Belediyesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi bünyesinde kurulan çocuk korosu tarafından Kent Meydanın da yıl sonu konseri verildi.

Sanat Merkezi önünde düzenlenen konsere Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıooğlu ve vatandaşlar katıldı.

Konserde Bolulu çocuklar doğup büyüdükleri şehri, şarkılarla anlattı. Bolu’yu şarkı sözleriyle anlatan çocuklar dinleyenleri adeta büyüledi. Başkan Yılmaz’da konseri büyük bir keyifle dinleyerek çocuklara eşlik etti. Konser sonunda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Boluyla ilgili şarkıların bestelenmesi ve icrası konusunda fikir üreten arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çocuklarımız şarkıları o kadar güzel ve içten okudular ki onları canı gönülden kutluyorum. Çocuklarımızın bu kadar güzel okumasını sağlayan öncelikle koro şefimize hocamıza teşekkür ediyorum. Çok profesyonel bir konseri keyifle dinledik. Tabi bu işin arka yüzünde olan bestekarlarımıza da teşekkür ediyor ve kutluyorum. Bu konseri herkesin izlemesi lazım. Bolu’yu bize müzikle anlattıkları için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Yılmaz konuşmasının ardından Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte Koro şefi Çiğdem Durak’a plaket ve çiçek taktim ederek tebrik etti.

Kep Adresi [email protected]