reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Dodurga Abdi-Sin Ortaokulu’nu da ziyaret etti

Dodurga Abdi-Sin Ortaokulu’nu da ziyaret etti
04 Mayıs 2017 - 17:49

 

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hasta ziyaretleri kapsamında 8 aileyi evinde ziyaret etti. Ziyaret öncesinde Başkan Yılmaz ve beraberindekiler Dodurga Abdi-Sin Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul öğretmenleri ile bir araya geldi.

Hasta ziyaretleri öncesinde Dodurga Abdi-Sin Ortaokulunu ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz öğretmenlerle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Başkan Yılmaz, Belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi ve soruları yanıtladı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz okul ziyareti sonrasında 8 aileyi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlerde vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz, “ Elimizden gelen her türlü yardımı yapmak için sizlerin yanındayız” dedi. Hastaları kontrol eden doktorlar ve kurum müdürleri de hasta yakınlarını gerekli konularda bilgilendirerek tedavi süreçleri ile ilgili bilgiler aldı.

Başkan Yılmaz’ın yaptığı ziyaretlere Sağlık İl Müdür Yardımcısı Tuncer Baştaş, Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erem, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, Belediye Kurum Hekimi Gülsüm Öncü ve AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ’da eşlik etti.

 

Kep Adresi [email protected]