reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

 “ERBAKAN HOCAMIZ DUVARDAN RESMİ SİLİNSE DAHİ HALKIN KALBİNE KAZINMIŞ”

 “ERBAKAN HOCAMIZ DUVARDAN RESMİ SİLİNSE DAHİ HALKIN KALBİNE KAZINMIŞ”
16 Ekim 2020 - 14:36

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar, Bolu Belediyesi tarafından D-100 ve TEM Otoyolunun kesiştiği kavşağa yapılan ve Türk siyasi tarihinde yer etmiş liderlerin resim ve özlü sözlerinin Karayolları ekipleri tarafından silinmesine tepki gösterdi.

Duvar resimlerinin kaldırılmasıyla ilgili açıklamada bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Bolu Belediyesince yapılan ülke ve Bolu siyasetine damga vurmuş Rahmetli Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Alparslan Türkeş, Turgut Özal, İzzet Baysal, Adnan Menderes, Bülent Ecevit gibi isimlerin portreleri karayollarınca hiçbir açıklama yapılmaksızın gece saatlerinde tahribata uğratılmış olmasından büyük bir üzüntü duyuyoruz.

Tabii ki duyar duymaz olay yerine giderek tepkimizi ortaya koyduk. Herkes şunu bilmeli ki Erbakan Hocamız çok değerli bir isimdir. Duvardan resmi silinse dahi halkın kalbine kazınmış durumdadır. Yaşanan hadiselerden büyük üzüntü duyuyoruz. Elbet takibini sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]