reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“ESNAFIMIZ SİFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR”

“ESNAFIMIZ SİFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR”
26 Eylül 2020 - 12:39

CHP Kadın Kolları esnafın sorunlarını dinledi. Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın zor günlerde iktidarın esnafa destek olması gerektiğini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ekonomideki sıkıntılar ve pandemi sürecinden dolayı esnafın zor durumda olduğunu söyleyen CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, “Siftahsız kapattığımız günler oluyor, diyen esnaflarımız da vardı” ifadelerine yer verdi.

Kadın Kolları Başkanı Işın açıklamasında, “CHP Kadın Kolları olarak bugün zor günler yaşayan esnaflarımızı ziyaret ettik, çoğu esnafımız zorda olduğundan dert yandı, ekonomide ki sıkıntı her alanda kendini gösteriyor, tüm zorlukların üstüne yaşadığımız bu salgın da çok etkiliyor. Siftahsız kapattığımız günler oluyor, diyen esnaflarımız da vardı. Bu zor günlerde iktidar destek vermelidir. Sorunları dinledik, maske dağıttık ayrıca yerel yönetimden hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını önerilerini sorduk, Belediye Başkanımızın özveri ile çalışması tüm emek verenlerin görevlerini yapma çabası halkımız tarafından övgü ile karşılanıyor, bu tespitler bizleri mutlu etti.” Dedi.

 

freecellphonedirectory.com

Kep Adresi [email protected]