reklam
reklam
Köroğlu Gazetesi | Bolu
reklam

GAZİPAŞA ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN ÖZCAN’A SEVGİ SELİ

GAZİPAŞA ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN ÖZCAN’A SEVGİ SELİ
Bu haber 16 Ekim 2019 - 12:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan davet üzerine gittiği Gazipaşa İlkokulu’nda minik öğrencilerin coşkulu sevgisiyle karşılandı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Karaçayır Mahallesi’nde Gazipaşa İlkokulu’nu ziyaret etti.  Gazipaşa İlkokulu okul aile birliği yönetimi tarafından yapılan davet üzerine bu sabah okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Tanju Özcan’a minik öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

ÖĞRENCİLER FOTOĞRAF VE İMZA İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞTI

Yüzlerce öğrenci Başkan Özcan okul bahçesine girdiği andan itibaren etrafını sararak, fotoğraf çektirmek ve imza almak için adeta birbirleriyle yarıştı. Öğrencilerin ilgisiyle yürümekte zorlanan Belediye Başkanı Özcan ise etrafını saran öğrencilerin isteklerini geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi ve öğrencilerin defterlerini ve uzattığı kağıtları imzaladı.

OKUL AİLE BİRLİĞİ’NİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Renkli görüntülere sahne olan ziyarette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Okul Müdürü Kamil Oflaz, Karaçayır Mahallesi Muhtarı Cengiz Aydoğan, Okul Aile Birliği üyeleri ve öğretmenlerle de bir araya geldi.  Okul yönetiminin talep ve isteklerinin konuşulduğu buluşmada Özcan, kendisine iletilen konuların takipçisi olacağını belirterek okuldan ayrıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER