reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

GEREDE’DE KAR FESTİVALİ DÜZENLENECEK

GEREDE’DE KAR FESTİVALİ DÜZENLENECEK
20 Ocak 2020 - 10:08

Gerede Belediyesi’nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde birbirinden eğlenceli aktivitelere sahne olacak Kar Festivali; 24-25-26 Ocak 2020 tarihleri arasında Esentepe Mesireliğinde yapılacak.

Gerede’de bir ilk olacak olan ve 60’a yakın standın açılacağı, kar oyunlarının yapılacağı ve sahne gösterilerinin düzenleneceği Kar Festivaline girişler ücretsiz olacak. Açılacak stantlarda yöresel ürünlerin satışı yapılacak. Kar oyunları, Çocuklara yönelik oyunlar, aktiviteler ve çeşitli yarışmaların düzenleneceği festival bölgede de ilk olacak.

Belediye Başkanı Mustafa Allar, festivalle ilgili, “Gerede’nin tanıtımına katkı sunmak için girişimlerimiz, çalışmalarımız devam ediyor. Gerede’miz, doğasıyla, tarihiyle, kültürüyle, Türkiye’de örnek gösterilecek ilçelerden biri. Biz bu tür faaliyetlerle, Gerede’nin tanıtımına katkı sunacak organizasyonlar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu tür organizasyonların İlçe tanıtımına katkısı oluyor. Bu anlamda Gerede’nin tanıtılmasına büyük katkı sunmak için Kış ve Yaz sezonlarında İlçemizde Ulusal kanallar çekim ve yayınlar yaptı. Gerede’yi turizm alanında harekete geçiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Kar festivaline davet ediyorum.” dedi.

Kep Adresi [email protected]