reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

HENTBOL’DA SEKİZLİ FİNAL BOLU’DA YAPILACAK

HENTBOL’DA SEKİZLİ FİNAL BOLU’DA YAPILACAK
25 Ocak 2023 - 17:51

Hentbolda HDI Sigorta Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası Sekizli Final kuraları, 31 Ocak Salı günü çekilecek. Sekizli Final, 22-25 Şubat tarihlerinde Bolu’da düzenlenecek.

Türkiye Hentbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ankara’daki THF Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek kura çekimi, saat 11.00’de başlayacak ve federasyonun YouTube kanalından da canlı yayınlanacak.

HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası’nda Sekizli Final, 22-25 Şubat tarihlerinde Bolu’da düzenlenecek. Sekizli Final’de Kastamonu Belediyespor, Armada Praxis Yalıkavakspor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor, Yenimahalle Belediyespor, Üsküdar Belediyespor, Görele Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa takımları mücadele edecek.

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası’nda ise Sekizli Final, 10-13 Mayıs tarihlerinde Konya’da yapılacak. Sekizli Final’de Beşiktaş Yurtbay Seramik, Beykoz Belediyespor, Spor Toto, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Nilüfer Belediyespor, Mihalıççık ve MKE Ankaragücü takımları yer alacak.

Kep Adresi [email protected]