reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

İLKER UĞURLU, KEDİYE KENDİSİNİN ÇARPMADIĞINI BELİRTTİ

İLKER UĞURLU, KEDİYE KENDİSİNİN ÇARPMADIĞINI BELİRTTİ
29 Haziran 2020 - 11:43

19 Haziran 2020 tarihinde Bolu Belediyesi internet sitesine haber olan ve internet sitemizde ‘Kediye çarpan sürücüye 2 bin tl ceza kesildi’ başlığıyla yayınladığımız haberin ardından konuyla ilgili aracın sahibi İlker Uğurlu söz hakkını kullanarak yazılı beyanda bulundu.

Köroğlu Gazetesi olarak kişilerin söz hakkına her zaman saygılı olduğumuzdan ilkelerimiz gereği habere konu olan araç sahibi İlker Uğurlu’nun yazılı metnini değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Avukat Mahir Seyhan aracılığıyla İlker Uğurlu’nun kamuoyuna duyurusu:

“19.06.2020 tarihinde bu internet sitesinde yayınlanmış olan Bolu İli Bahçelievler Mahallesi Bandakçıoğlu sokakta 14 BU … plaka sayılı aracın yoldan geçen kediye çarparak kaçtığı, araç sahibinin İ.U olarak kimliğinin tespit edildiği ve 2.000 TL para cezası uygulandığı duyurulmuştur.

14 BU 154 plaka sayılı araç Müvekkilim İlker Uğurlu’ya aittir, bir maddi delile dayanmayan, kaynağı belli olmayan soyut iddiaya dayalı 14.06.2020 tarih ve 011063 sayılı Para Cezası Tutanağı saat 18.00’da Müvekkilim İlker Uğurlu hakkında düzenlenmiştir. Bahsi geçen tutanak ve duyuru içeriği gerçeği yansıtmamaktadır. Müvekkilim olay yerine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan bir iş yerinde çalışmaktadır; olay günü de saat 9.00’da işyerine girmiş, saat 17.54.08’de 14 BU 154 plaka sayılı aracıyla işyerinden çıkış yapmıştır, bu husus görüntüsü fotoğraf olarak Belediye Başkanlığına iletilmiş işyeri kamera kayıtlarıyla sabittir. Onlarca hayvanı barındıran, aracında mama taşıyan, hasta-yaralı sokak hayvanlarını kendi imkanlarıyla tedavi ettiren Müvekkilim ile ilgili olarak yeterli inceleme ve araştırma yapılmaksızın, hukuk ve vicdan süzgecinden geçirmeksizin 19.06.2020 tarihinde bu internet sitesinde yayınlanan duyuruyu yalanlıyoruz.”

 

Kep Adresi [email protected]