reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“İSTİKLÂL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ TEMA BELİRLEME YARIŞMASI”

“İSTİKLÂL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ TEMA BELİRLEME YARIŞMASI”
23 Eylül 2020 - 17:30

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde “İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Tema Belirleme Yarışması” temalı yarışma düzenliyor. 18 Eylül –  02 Ekim tarihleri arasında yarışmaya başvuru yapılabilecek.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından, İstiklâl Marşı’nın kabulünün 100. Yılında kullanılacak olan temanın ortaöğretim öğrencileri tarafından belirlenmesi ve İstiklâl Marşı şairi Mehmet Âkif Ersoy’un şair kişiliği, birleştirici yönü, kahramanlık sembolü olarak milletimize öncülük etme rolü ile vatan ve millet sevdalısı olma özelliğinin öğretilmesi amacıyla Türkiye geneli resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik düzenlenen “İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Tema Belirleme Yarışması” düzenliyor.

Yarışmaya başvurular, 18 Eylül –  02 Ekim tarihleri arasında yapılabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığının “İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Tema Belirleme Yarışması” başlıklı yarışmasının detaylarına; http://ogm.meb.gov.tr/www/yarisma/kategori/19 linkinden ulaşılabilirsiniz.

kastamonu escort bayan

Kep Adresi [email protected]