reklam
reklam
Köroğlu Gazetesi | Bolu
reklam

İYİ PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

İYİ PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI
Bu haber 27 Ocak 2020 - 12:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Merkez İlçe kongre takvimi yaklaşıyor. Merkez İlçe seçimlerinde oy kullanacak delege seçimi yapıldı. Delege seçimlerini değerlendiren İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler “Partimiz her zaman partimize emek veren, gönül verenlerin kararına saygı duymuştur. Partimizde yine demokrasi kazanacaktır” dedi.

Bolu İYİ Parti’de gerçekleşecek kongreler için ilk adım atıldı. Parti’de merkez ilçe başkanını belirleyecek olan delege seçimleri hafta sonu parti binasında yapıldı. 400 delegenin belirlendiği seçimde ilginin yoğun olduğu görüldü.

“YÜKSEK KATILIM MEMNUNİYET VERİCİ”

Delege seçimine gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını söyleyen İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler; “Her zaman demokratik temayüllerin işlediği partimizde, siyaset mücadelemize gönül veren emek veren yol arkadaşlarımızın fikirlerine her zaman saygı duyuyoruz. Bu gün partimizde merkez ilçe seçimlerinde tasarrufta bulunacak olan delegelerimizin seçimini yapıyoruz. Delege seçimi katılımı gerçekten memnuniyet verici. Bu durum partimizin ne kadar canlı geleceğe ne kadar inançla baktığının da bir göstergesi. Partimizde her zaman olduğu gibi demokrasi kazanacaktır. İYİ Parti yolunda emin adımlarla büyüyerek siyaset kulvarında yürümeye devam edecektir. Bizler ülkemizin daha iyi olmasını isteyen vatandaşlar olarak memleketimize her daim hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER