reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

JANDARMA TEŞKİLATINDAN VALİ ÜMİT’E KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ZİYARETİ

JANDARMA TEŞKİLATINDAN VALİ ÜMİT’E KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ZİYARETİ
15 Haziran 2021 - 10:14

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 182. yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever ve İl Jandarma Komutanlığı personeli, Vali Ahmet Ümit’i makamında  ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever ve İl Jandarma Komutanlığı personeli, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 182. yıldönümü nedeniyle Bolu Valisi Ahmet Ümit’e ziyarette bulundu.

“JANDARMA TEŞKİLATI KÖKLÜ KURULUŞLARIMIZDAN BİRİDİR” 

Gece-gündüz, sıcak-soğuk, fark etmeksizin dağda, tepede, ülkemiz sınırlarında, gerekirse sınır dışında gözünü kırpmadan fedakârca görev yapan Jandarmamızın tarihinin başarılarla dolu olduğunu belirten Vali Ümit “1839 yılında kurulan Jandarma teşkilatımız en köklü teşkilatlarımız arasında yer almaktadır. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için zor şartlarda mesai mefrumu gözetmeksizin çalışan personelimiz her geçen gün kendini geliştirerek teknolojik gelişmeler ışığında ülkemizin varlığı ve birliği için hizmetlerini sürdürmektedir” dedi.

“TEŞKİLATIN HER KADEMESİNDE ÇALIŞAN PERSONELİMİZE ÇALIŞMALARINDA KOLAYLIKLAR DİLİYORUM”

Vali Ümit “Bu vesile ile bu güzide teşkilatımızın 182. kuruluş yıldönümünde sizlerin nezdinde güvenlikte, taşkında, afette, yolda, sınırda her zaman her yerde ve her şartta devletin emrinde milletinin hizmetinde görev yapan teşkilatın her kademesinde çalışan personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyor, bu ülke için canını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Kep Adresi [email protected]